Ogólnopolski Konkurs Stwożywo o Stypendium LEGALO”
Studiujesz? Zaprojektuj maskotkę dla sklepu internetowego LEGALO.
Twój projekt ma szansę ożyć w internecie.
Wygraj:
- stypendium LEGALO (o wartości 2000zł)
- staż w jednej z trzech renomowanych agencji reklamowych (bezcenny!)
- tablet WACOM (o wartości 1500zł)
Do dzieła!

KALENDARZ
• 31.10.2012 –30.11.2012 - Przyjmowanie zgłoszeń
• 4.12.2012 – Jury wybiera 5 finałowych projektów
• 6.12.2012 – 14.12.2012 – Wybór 3 zwycięzców przez głosowanie na Facebook Legalo.Polska
• 19.12.2012 – Gala wręczenia nagród

Pobierz REGULAMIN KONKURSU

 

 

 

 

 
LEGALO

Jaśmina Trafikowska - Dyrektor Kreatywny Legalo - W branży od ponad 10 lat, pracowała dla znanych polskich agencji jak McCann Ericksson czy Hypermedia, lecz doświadczenie zdobywała także w korporacjach nowozelandzkich, amerykańskich, kanadyjskich i angielskich. Pracowała jak designer, copywriter, fotograf i montażysta, chociaż projektowanie od zawsze było jej największą miłością. Od czasu do czasu także gitarzysta i producent muzyczny, kochający wszelkiego rodzaju podróże.

LEGALO to sklep internetowy oferujący elektronikę, oprogramowanie oraz akcesoria do 83% taniej dla studentów, uczniów i nauczycieli.
Tworzy go młody, doświadczony zespół, który chętnie angażuje się w projekty edukacyjne jak “Ogólnopolski Konkurs StwoŻywo o Stypendium LEGALO”, czy blog LEGALO, gdzie studenci wykorzystujący kreatywne oprogramowanie publikują swoje “tutoriale” na ten temat.


AGENCJE

1. Heureka
Piotr Cedzyński, Creative Group Head - W branży reklamowej pracuje ponad 14 lat. Choć zdobył bogate doświadczenie ATL w agencjach McCann Erickson I Scholz & Friends, to jednak o wiele bardziej fascynuje go świat nowych mediów i wirtualnych możliwości.O GRUPIE HEUREKA:
Agencja HEUREKA planuje kompleksowe strategie komunikacyjne i prowadzi multimedialne kampanie reklamowe. Buduje i rozwija własne, innowacyjne narzędzia marketingowe, dzięki którym prowadzone przez nią kampanie są skuteczne. Jest pierwszym polskim członkiem międzynarodowego stowarzyszenia marketingu szeptanego WOMMA.

 

 

2. TrendMaker
Michał Hojnacki – Art. Director Agencji Trendmaker z pasji charakter designer i rysownik ilustracji dla dzieci oraz wielki fan gier komputerowych.O Trendmaker:
Od 2006 roku agencja Trendmaker pomaga planować i wdrażać koncepcje, które łączą media cyfrowe z tradycyjnymi. Kreuje błyskotliwe idee, wyłapuje trendy i analizuje jakie czynniki decydują o wyborze danego produktu, dzięki czemu wiedzą jak zmienić potencjalnych Klientów w rzeczywistych, a rzeczywistych w "Przyjaciół" przywiązanych do marki.

 

 

3. LemonSky
Bartosz Żukowski, Head of Creative Team
Z reklamą związany od ponad 10 lat. Ze Lemnon Sky związany od 2008 r. na stanowiskach Copywriter/Creative, Director/Head of Creative team realizował projekty dla takich klientów jak: Sony, Tesco, Orange, TP S.A., Empik School, Liberty Direct, Absolut, Malibu i wielu innych. Absolwent politologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Fan swojej rodziny, kotów norweskich, muzyki rockowej i śmigania na snowboardzie.O LEMONSKY:
Agencja strategiczno-kreatywna z Wrocławia działająca w projektach digitalnych z wieloletnim doświadczeniem i listą klientów znanych marek międzynarodowych. Wyróżnia ją połączenie pasji do nowych technologii z innowacyjnym podejściem do komunikacji reklamowej dostarczając klientom ekscytujących rozwiązań, które zapewniają im trwały wzrost biznesu. Lemon Sky - Inspiring Big Ideas.

 

 

 
UCZELNIE

 

1. Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania, ŁódźIgor Gałązkiewicz – dyrektor Centrum Architektury i Wzornictwa Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, specjalista ds. promocji i marketingu Teatru Wielkiego-Opery Narodowej, autor projektu OperaLab przy współpracy z BMW, prowadzi badania nad rolą architektury i designu w procesie brandingowym.

CAiW jest integralną częścią Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Powstało staraniem i decyzją Rektora prof. Jerzego Derkowskiego w 2011 roku. Pełni funkcję zaplecza intelektualnego i “think-tanku” uczelni.
Jego działalność opiera się na edukacji i integracji środowisk projektowych. Instytucja jest przejawem troski o jakość projektowania wzorniczego i architektonicznego w Polsce. Ponadto pełni funkcję narzędzia promocyjnego uczelni. Więcej o CAiW na: www.designcentre.pl

 

 

2. Warszawska Szkoła Reklamy

Artur Waczko - twórca Warszawskiej Szkoły Reklamy, właściciel TV Południe, producent filmowy i dziennikarz. Od ponad 20 lat wspiera rozwój technik komunikacji społecznej. Fundator stypendiów dla wybitnie uzdolnionej młodzieży z dziedzinie fotografii, realizacji filmowej i designu.

 

 

3. ASP Warszawa

prof. Paweł Nowak - Urodzony w 1965 roku. W latach 1985-90 studiował na Wydziale Gra¬fiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Od 1989r. na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Grafiki prowadzi pracownię malarstwa, a od 2005 roku jest kierownikiem Katedry Malarstwa i Rysunku.
Od 2005r. również prowadzi pracownię rysunku w Polsko Japońskiej Wyższej Szkole Technik Kom¬puterowych. Uzyskał stopień doktora habilitowanego. W 2002 założył Galerię Aspekt w ASP w Warszawie.

 

 

4. Instytut Dziennikarstwa UW

Dr Katarzyna Gajlewicz-Korab, absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW; od 2009 roku wykłada w Instytucie Dziennikarstwa, gdzie pełni funkcję kierownika Zakładu Praktyki Dziennikarskiej. Naukowo specjalizuje się w problematyce zagranicznych systemów medialnych. Współpracowała z wieloma redakcjami (Tok Fm, Radio Bis, Życie na Gorąco, TVP) oraz agencjami fotograficznymi (Alfama, Korab Foto Studio).


5. Wyższa Szkoła Grafiki KomputerowejMałgorzata Faron, Dyrektor Artystyczny - Absolwentka Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Intermediów. Pełni Funkcję Dyrektora Artystycznego w agencji reklamowej Globlife. Asystentka na Pracowni Działań Medialnych na katedrze Intermediów Krakowskiej ASP. Stypendystka nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w swoim dorobku ma także wyróżnienie Warszawskiego Biennale Sztuki Mediów za teledysk "Suma Zderzeń", oprawę graficzną Krakowskiej ASP, Politechniki Krakowskiej, kampanie reklamowe dla Myspace, Lotto, Energa, EventB2B, Real, Free Form Festival, onet.pl. Dyrektor Artystyczny Szkoły Grafiki Komputerowej.

 

 

   

 

 

 


.

Koordynatorzy konkursu

 

 

1. Natalia Ojewska
Marketing Manager

nj@legalo.eu
+49 175 726 0878

Specjalistka w “dobrej gadce”, mistrzyni ciętej riposty, miłośniczka Szymborskiej i Herberta. Nie boi się wyzwań, chętnie angażuje się w zadania specjalne. Np. Ostatnie 3miesiące spędziła na praktyce w Ghanie, skąd bez mrugnięcia okiem zarządzała marketingiem naszego sklepu.
W LEGALO współpracuje z blogerami, zarządza postami i pisze swoje teksty. Organizuje spotkania i warsztaty tematyczne na uniwersytetach od kariery po rozrywkę. Od kilku tygodni jest pochłonięta intensywną pracą nad powoływaniem do życia „StwoŻywa” , koordynowaniem wszystkich prac nad projektem, kontaktami z partnerami, pisaniem tekstów … Trzyma mocno kciuki za wszystkich uczestników!


 

2. Krzysztof Dargiewicz
Marketing Manager

cd@legalo.eu
+49 151 629 11 221

Swój chłop, pasjonat deskorolki (na której podróżuje do biura), snowboardu i wszystkich urządzeń elektronicznych ze znakiem jabłka (Apple). Pasjonat komedii Bareji. Internet nie ma przed nim tajemnic.

W LEGALO zajmuje się online marketingiem. Jest mistrzem Facebooka i sprawnie zarządza kampaniami AdWords i SEO. Pomysłodawca nazwy konkursu, równie intensywnie pracuje nad organizacją „StwoŻywa”, kontaktuje się z partnerami, koordynuje prace graficzne, pisze slogany i teksty. Czeka z niecierpliwością na wasze prace

Adres LEGALO:
LEGALO GmbH & Co. KG
Ottostrasse 3
82291 Mammendorf, Niemcy

Tel.: +49 (0) 8145 / 99 981-20
E-mail: info@legalo.pl

   
Copyright © 2012 Legalo Blog PL. Wszystkie prawa zastrzeżone | All Rights Reserved